Kurumsal Üyelik Avantajları

Değerli Akademisyenler, Araştırmacılar, Sanayiciler,

Hidrojen Teknolojileri konusunda bilimsel, endüstriyel ve sosyal iş birliğini sağlamak, sürdürülebilir koordinasyonu geliştirmek ve ilgili faaliyetleri gerçekleştirmek amacında olan Hidrojen Teknolojileri Derneği’ne şirketinizin kurumsal üye olması için birçok avantajlar sunuyoruz.

Derneğimizin web sitesi olan https://www.hidrojenteknolojileri.org/  adresinden Derneğimizin düzenlediği geçmiş kongreler, vermiş olduğu ödüller, hidrojen konusunda yayınlandığı raporlar, çıkardığı bültenler, Hidrojen Sohbetleri gibi düzenlediği diğer etkinlikler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Kurumsal Üyeleri’mize sağladığımız bazı ayrıcalıklar da aşağıda belirtilmiştir.

  • Kurumsal üye kuruluşların logolarına ilgili toplantı organizasyonlarının duyurularında ve toplantı mekanlarında yer verilir.
  • Dernek tarafından ücretli olarak düzenlenen etkinliklerde %20 indirim hakkı vardır.
  • Dernek üyelerine özel düzenlenen üye toplantıları, gündem toplantıları vb. etkinlikler ile ağ kurma imkânı sağlanmaktadır.
  • Kurumsal üyelerin logoları Dernek internet sitesinde Kurumsal Üyeler sayfasında, internet adreslerine yönlendirme ile birlikte yer almaktadır.
  • Dernek tarafından ücretsiz olarak düzenlenen etkinliklerde kurumsal üyelere kontenjan ayrılacaktır.
  • Dernek tarafından ücretli düzenlenen faaliyetlerde kurumsal üyelere ücretsiz olarak 1 kişilik katılım hakkı verilir.
  • Dernek kurumsal yönetim ve ilgili konularda uluslararası trendleri, ulusal düzenlemeleri takip ederek bilgilendirmelerde bulunur, önem arz eden konularda ortak toplantılar düzenleyerek kurumsal üye çalışanlarının bilgilenmelerini sağlar.
  • Dernek yakın iş birliği içinde bulunduğu diğer iş dünyası örgütleri ile kurumsal üye kuruluşların iletişim de bulunması, uzmanlık alanlarından faydalanması ve düzenledikleri etkinlikler konusunda bilgilendirme sağlama konularında destek sağlar.
  • Çalışma gruplarına üyelik ile ortak uygulamaların parçası olmak ve öneriler geliştirebilmek mümkündür.
  • Gündemdeki konuların tartışıldığı üye panellerine katıla bilinir. 

Derneğimize Üye olmayı değerlendirmeniz ve sorularınız için aşağıdaki iletişim adresimizi kullanmanızı rica ederim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. İbrahim DİNÇER
Hidrojen Teknolojileri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı


İletişim Bilgileri

Dernek Koordinatörü Fatma Taşçı
E-mail: hidrojen@hidrojenteknolojileri.org / fatma.tasci@hidrojenteknolojileri.org
GSM: +90 533 726 72 55 

Paylaş